Ödeme Seçenekleri

altinalalim.com olarak müşterilerimiz için en uygun ödeme şekillerini sunmaya çalışıyoruz , Ödeme şekilleri :

  • Kredi Kartı İle Ödeme
  • Teslimatta Ödeme
  • Banka Havale/EFT Metodu ile ödeme
  • PTT Posta Çeki ile Ödeme
  • Moto Kurye İle Teslimatta Ödeme

 

Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi kartı ile tek çekim olarak ürünlerinizi alabilirsiniz.

altinalalim.com sistemlerinde yüksek güvenlikli önlemler alınmış olup SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri bulunmaktadır. SSL güvenlik sertifikası ile bilgilerinizin kopyalanması ve 2.şahıslara geçmesi önlenir 3D secure işlemi ile alışveriş sonrası telefonunuza gelen onay şifresi ile Kredi kartınızla güvenle alışverişinizi tamamlamanızı sağlar .

 

Teslimatta Ödeme

Alışverişlerinizin ödemesini teslimatta nakit veya kredi kartınızla tek çekim olarak ödemeyi kapınıza kadar getiriyoruz ,beğendiğiniz ürünü sipariş verirken ödeme metodunu kapıda nakit veya kapıda kredi kartı seçeneklerini kullanarak seçmeniz ile birlikte kargo görevlisini ürünü size getirdikten sonra sizin belirlediğiniz ödeme seçeneği ile tahsilatı tamamlar. Bu ödeme metodları ile siparişiniz verildikten sonra altinalalim.com yetkilisi bir çalışanımız sizinle sistemimize kayıt olurken verdiğiniz telefon numarası yoluyla iletişim kurarak sipariş onayınızı alır ve onaydan sonra en yakın sürede beğendiğiniz ürünü gönderme sürecini başlatır. Teslimatta kredi kartı ile tek çekim olarak tüm banka kartları geçerlidir.

 

Havale ve Eft ile Ödeme

Havale ve Eft yolu ile almak istediğiniz ürün ücretin havale / Eft ödemesini seçtikten sonra sizlere belirtilen banka hesap numaralarına ücreti sitede belirtilen şekilde yatırabilirsiniz. Ücretin firma hesaplarına geçişinden itibaren ürün detay sayfasında belirtilen kargo süresi başlayacaktır.

 

Ptt Kargo Çeki ile Ödeme

Ptt kargo çeki ile Ptt hesabımıza ürün ücretini yatırarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ücretin firma hesaplarına geçişinden itibaren ürün detay sayfasında belirtilen kargo süresi başlayacaktır.

 

Moto Kurye ile Teslimatta Ödeme

Moto Kurye ile İstanbul içi siparişlerinizde ödeme teslimatta nakit olarak yapılabilir.